Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Sady na Nehty / Akrylová sada
NDED Problém nehty akrylové soubor
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Víš to vůbec? Přírodní nehty má hrboly, Drážky nebo jiné problémy, kde tradiční výrobky Poruchy nehtů? To už nemůže být, protože díky LEDY Problém nehty akrylové sada je nyní konec. Díky nejnovější technologii a Vývoj výrobků akrylové technologií mohou nyní také Zákazníci s problémem hřebíky v plné využívání nehtový design a nail art Pojď. V tomto akryl sady pro problém nehty jsou pouze obsahují vysoce kvalitní výrobky, které slibují univerzální nehtový design. Produkty obsažené jsou použitelné pro všechny typy nehtů. Stejně jako všechny ostatní akrylátové výrobky, vše lze použít typy nehty výtvarné návrhy být. Tato sada obsahuje: - Primer 15 ml - nehty akrylové kapalina XL 1000 ml - akrylového prášku mikro luxusní jasně s Gan-stop 30 g - akrylového prášku mikro bílá luxusní francouzské Gan-stop 30 g - akrylového prášku mikro luxusní růžové Gan-stop 30 g - nehtový design těsnění gel 15 ml - UV gel nehty návrhové modelování průvodce - hřebík design akrylátové modelu vrstev průvodce - UV gel příčiny zadaný seznam produktů mohou samozřejmě i jednotlivě objednávka v našem obchodě. Pomocí této sady budete dostávat ale nákladově efektivní dodává všechny potřebné výrobky jedním tahem pera. Ujistěte se, a Svým zákazníkům kvalitní produkty Studio a ohromující Hřebíky - a problém nehty už nikdy nebude problém.  

Rozměry
+
0.213 Metry (m)
0.22 Metry (m)
0.134 Metry (m)
Pečeť
+
instrukce
+

1. krok: Připravte si svůj nehet na modeláž tak, že odsunete nehtovou kůžičku.

2. krok: Pomocí Bufferu nehet zmatněte.

3. krok: Navlhčete štěteček akrylovou kapalinou.

4. krok: Položte navlhčený štěteček vodorovně do akrylového prášku a počkejte, dokud se nevytvoří na špičce štětečku snadno roztíratelná kulička.

5. krok: Položte roztíratelnou kuličku na nehet a vymodelujte strukturu nehtu.

6. krok: Když je modeláž hotová a suchá, měli byste nehet opilovat do tvaru a vyleštit do vysokého lesku.


Tip: Nakonec můžete ještě nanést lakovací gel, aby se nehet leskl.Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.3333
Přehled
5
2
4
0
3
1
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní