Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Sady na Nehty / Akrylová sada

Akrylová sada

nded Profesionální sada Acryl Akrylová sada nded Profesionální sada Acryl
16,15 € *
-30%
NDED Akryl startér soubor Akrylová sada NDED Akryl startér soubor
8,70 € *
-30%
Vylet Nails Profesionální sada Acryl Akrylová sada Vylet Nails Profesionální sada Acryl
32,25 € *
-30%
NDED Problém nehty akrylové soubor Akrylová sada NDED Problém nehty akrylové soubor
13,03 € *
-30%
Vylet Nails Akrylová sada Akrylová sada Vylet Nails Akrylová sada
37,64 € *
-30%
Vylet Nails Problém sada na nehty - Akryl Akrylová sada Vylet Nails Problém sada na nehty - Akryl
26,87 € *
32,77 € / 1000 g
-30%
Startovací sada pro nail designu přístroje s akrylu

Pokud vaše nehty lesk díky dlouhé expozice již ve své nádherné přírodě, ale nudný a křehký jednat, pak si potřebujete odpočinout. Lak na nehty, gely, odstraňovač lepidla a útok na nehty, což je suchý, a nechat je trpět - to se odráží ve vzhledu. Ale musí to být trvalý stav - umělé nehty na přírodní nehty může povolit navrácení, aniž byste se jedná neudržované nehty muset jít ven na veřejnosti. umělé nehty dostanete všechny barvy, lesk agenti, třpytky a klenoty, které by za normálních okolností použít na přírodní nehty. Tady, umělých nehtů s tenkou vrstvou lepidla na přírodní nehty připojené, takže zotavuje z nichž - Ochrana proti mechanické podněty, jako je denní ťukání na počítači, v supermarketu nebo podobné, kde navíc.

Akrylové nehty jsou tvrdší než ta lepší-známý gelových nehtů. Jsou vyrobeny z prášků a řešení může být, která po vytvrzení tvoří stabilní vrstvu na hřebík a pak být zpracovaný jako přírodní nehty. Si můžete dát do tvaru, malované, propíchnuté a zdobené drahými kameny. A mohou vykouzlit krásné dlouhé nehty, tak dlouho, jak obnovit přírodní nehty potřeb.

Náš sortiment obsahuje dvě sady, které poskytují vše, co potřebujete modelování akrylových nehtů. sada je přizpůsobena použití v domácnosti, jiné na potřeby profesionální nehtové salony a nail designer-tvůrci. Podrobný návod k modelování umělé nehty doplňuje nabídku.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€