Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €

Malý nápad docela velký.

Krev, pot a slzy stály během vývoje od malého nápadu až po společnost celosvětové proslulosti s výrobky nehtového designu. Srdcem naší činnosti je výroba vysoce kvalitních produktů kombinujících know-how a nejlepší suroviny. Využíváme své zkušenosti a vášeň pro vaši spokojenost.

Poslání

Naší vášní je nehtový design. Naším posláním je nabídnout moderní produkty a podporovat a stimulovat lidi. Jdeme až do krajních mezí a v případě nutnosti i za ně, aby se mohlo nadšení pro nehtový design odrazit v našich produktech a vykouzlilo úsměv na tváři každého zákazníka. Jsme rádi, že vás vidíme zářit - nded!

Výroba

Řídíme náš výrobní proces v souladu s nejvyšší kvalitou a bezpečnostními standardy. Co nás odlišuje, je stálé sledování výrobních linek a optimalizace výrobního procesu. Tato skutečnost se odráží v našich výrobcích, které tak mohou lépe uspokojit vaše zákazníky a jsou zárukou našeho vzájemného úspěchu.

Od myšlenky k výrobku

Nápad má za sebou dlouhou cestu, než se dostane k zákazníkovi v podobě hotového výrobku. Vývoj prvního prototypu trvá mnoho let a je spojen se spontánními diskusemi při hledání problému, včetně četných bolestí hlavy a velkého množství testování. Jakmile byl tento prototyp vytvořen a schválen, bylo nezbytné navrhnout efektivní výrobní procesy, realizovat marketingové nápady a každý aspekt podnikání náležitě vyvážit. Věříme, že to z nás za pár let učinilo předního výrobce pro nehtová studia a obchodníky!

Podstatná je kvalita

Nepracujeme v úkolu a pro naši výrobu nevyužíváme subdodavatele. Raději se spoléháme na naše zaměstnance, a to se pozitivně projevuje. Vysoce kvalitní výrobní proces a příjemná pracovní atmosféra zajišťují spotřebiteli bezkonkurenčně kvalitní konečný produkt. A vždy si udržujeme přehled.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní