Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Sady na Nehty /

Barevný gel sestavy

Jsou že barevné gel nastaví ledy úložiště obvykle z UV barevné gely, které jsou dostupné jako jedna jediná komodita. Výměna jednotlivých výrobků ze sady je velmi jednoduchá a všechny barvy jsou vždy plně k dispozici. Kombinace různých barev s stejné textury nebo stejné barvy s jinou texturou je obzvláště vzrušující. Tak jsou hřebík umění efekty, které jen odhalují své odlišnosti a něco na druhý pohled. Podobnosti odstíny jsou zdůrazněny rozmanitosti a výsledkem je vzrušující dílo na každém nehtu. Zábavné a účinně působí při jednotlivých barev se barevné nastaví nebo distribuovat také v rytmu na nehty. Tak barevné plný kryt je mix, který je úplně jiný a přesto společné prvky na každý nehet.
 
Barevný gel sestavy jsou stále ideální Starter Kit pro začátečníky. Výběr různých barev usnadňuje první experiment, sady s barevnými gely Střední viskozita, které navíc mají účinek medu a nezávisle na hladké jsou zvláště vhodné. Výhoda těchto gelů: eliminuje propracované podání práce, která má poměrně málo překážek, zejména pro začátečníky v oblasti nehtového designu. Výběr v obchodě ledy obsahuje sady barev gel z řady ledy stejně jako prémiové kombinace působí mimořádně elegantní nail design.
Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€