Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Prodlužování nehtů / Vzduchu kartáč tipy

Vzduchu kartáč tipy

vzduchu kartáč Tipy Vzduchu kartáč tipy vzduchu kartáč Tipy
z 2,25 € *
4,50 € / 100 g
motiv na nehty tipy Vzduchu kartáč tipy motiv na nehty tipy
z 6,20 € *
dýka tipy Vzduchu kartáč tipy dýka tipy
7,44 € *
8,55 € / 100 g
Airbrush Tipy pro umění nehtů prstů

Přirozené nehty jsou citlivé a nerostou vždy tak pěkně, jak bychom si to přáli. Mnoho produktů určených na zkrášlování nehtů napadá pokožku rukou a nehty, vysušuje tkáň a způsobuje lámavost nehtů. Takový stav je pak nepříjemný a přitom by k tomu ani nemuselo dojít. Ruce by totiž neměly trpět. V takovém případě jsou umělé nehty perfektním řešením - chrání přirozené nehty a zároveň i přitažlivě vypadají. Nail art tipy (odborný termín pro základní tvar umělých nehtů) je dostat ve všech možných velikostech a tvarech a dají se individuálně upravovat. Laky, razítka, lepidla a ozdoby se postarají o to, aby tipy vypadaly dle Vašich představ. Všechno to, co lze na přirozených nehtech, lze i na umělých. Na stránkách našeho katalogu najdete různé druhy umělých nehtů. Tyto se dají objednat jako v malém množství, tak i ve velkých cenově výhodnějších baleních spolu s příslušnými úložnými boxy, které se postarají o lepší přehled a pořádek ve Vašem malém domácím nehtovém studiu.

Výjimečným druhem nehtového umění jsou takzvané Nailart Airbrush tipy. Tyto již hotové zdobené tipy mohou být jedno nebo více barevné, s pásky, květinkami, motýlkama, nebo jinými různými motivy. Perfektně ztvárněné nehty, které si doma můžete nasadit podle toho, jaký motiv Vás v dané chvíli okouzlil.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€