Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Prodlužování nehtů / Stiletto Nehtů a Tipy

Stiletto Nehtů a Tipy

Náplň sáček 50 ks jehlové tipy Stiletto Nehtů a Tipy Náplň sáček 50 ks jehlové tipy
z 0,68 € *
Nehtové tipy stiletto tip box Stiletto Nehtů a Tipy Nehtové tipy stiletto tip box
3,45 € *
5,56 € / 100 g
Šablona Stilletto 500 St Stiletto Nehtů a Tipy Šablona Stilletto 500 St
z 9,95 € *
19,51 € / 1000 g
dýka tipy Stiletto Nehtů a Tipy dýka tipy
7,44 € *
8,55 € / 100 g
Efektivní Nehty Tipy Stiletto nebo Sablony

Celebrity, aby to: stiletto nehtů jsou nyní plně v souladu s trendem a zdobí nehty s mimořádnou nehtů umění. Speciální optika umělé nehty, který je vyroben s tipy stiletto nebo šablony, dělá vynikající postava s jednoduchým designem a zajišťuje překvapen, úžasné výhledy. Je i v tomto tvaru nehtů s položkami nehtů umění od nded, rozmanité, efekt gely nebo účinek polské nehty UV, která byla přidána, jsou miniaturní umělecká díla, které zůstávají v paměti.

Umělé nehty se nazývají stiletto nehtů front-end v bodu. Tento tip může být jemné podle požadavku nebo extrémně tvořil. Pro dokonalé nehty slouží stiletto nehtů tipy, které poskytují formulář a připevní k nehtové lepidlo na přírodní nehet. Je také možné použít speciální špičatého tvaru šablonu, která slouží jako šablona pro umění nehtů akrylem, laminát nebo gel. V každém případě nehtu jako obvykle vrstvy, materiál spravedlivé je kalený a zařízené s požadovanou nehtů umění. Stiletto nehtů může být velmi ostrý a mimořádně obzvlášť pozoruhodný design. Pro každodenní další bodce jsou vhodné, spíše proto, že všechny činnosti snadno provádět.

Dobře pěstěné ruce a pečlivě připravené přírodní nehty jsou základnou pro krásné jehlové nehtů, které udržují trvale jako umělé nehty. V prvním kroku podána přírodní nehty zbruste pomocí vyrovnávací paměti, a s vazební agenta, potažené takzvaný Primer pro bodce jako gel modelování. Tenká vrstva podkladová gelu přichází na zaschlými. Základní nátěr je vyléčen pod UV nebo LED Licht a tvoří základ pro rozvoj nehtu. V závislosti na postupu jehlové umístěny na šablonu tipy nebo jehlové a nehtů je tvořen. Pro návrhové vzory jsou jako obvykle možnosti k dispozici. Tak může být nehtů ve francouzském stylu, s fantasy nehtů nebo jako plain maloval umělých nehtů s jasnou barvou nebo účinek určeny jsou.

Jako nástroj pro návrh jehlové podpatky, které vzal si jeho jméno od italské stiletto, velmi ostrá jehla zbraň, často i se používají šablony. Flexibilní jehlové modelování vzorníky lze použít s akrylové nebo gelové a jsou umístěny kolem prstu. V šabloně jehlové tvaru nehtů, nehty je vyléčen, šablona je snadno odstranit. Stiletto nehtů tipy jsou další populární variantou pro výrobu tvar nehtů krajky. Jsou dostupné a lepené v odpovídající velikosti na přírodní nehty, nehtové lepidlo v různých druzích a bez vzorů. Nehtů pak budou zpracovávány jako obvykle.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€