Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Prodlužování nehtů
Náplň sáček 50 ks okraj tipy - Nehtové tipy na skladě
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

V salónu Nehtové tipy edge v různých velikostech jsou nutné. Doplnění sáček 50 ks okraje jsou tipy v 10 velikostech a ve třech různých barevných variant přírody, Jasné a Bílá k dispozici. Tipy jsou snadno pracovat a snížit vyžadováno umístění modelu. Rovný tvar přizpůsobí Nehtové tipy na téměř všechny přírodní nehty.
Zpracování okraje začíná s výběrem vhodných Velikost tipy. Třídění se provádí od 1 do 10, Velikost 1 popisuje největší tipy, například pro palec. Odpovídající nehtu stykový na okrajích nehtů, případně tip ze sáčku náplň může být tipy s okraji Feil 50 St. do správného tvaru a Velikost. Lepidlo speciální tip, špičku nehtu je připojeno je si jistý, že žádné vzduchové bublinky tvoří mezi špičkou a přírodní nehty. Tomu lze předejít, Nagelplättchen několikrát a zpět tlačil. Hřebík s modelu umístění materiálu pak zadá nahoru a do finální podoby. Volitelné barevné gel nebo UV lak poskytují odpovídající design nehtů, nail art dekorace jsou také na hotové nehty jako obvykle.


Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní