Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Prodlužování nehtů
Náplň sáček 50 ks dokonalý úsměv line - pro dokonalé francouzské nehty
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Francouzský styl jen opravdu funguje, když každý hřebík s dokonalým úsměvem linie je proveden. Nehty tipy od plnicího sáčku pomoc zde 50 ks dokonalý úsměv linie. Flexibilní, stabilní a v 10 různých velikostí k dispozici, lze upravit tipy pro každý prst. To je možné, protože žádné lepení povrch je dán.
Vzhledem k velikosti jiný tip 1 (největší velikost) do 10 (nejmenší velikost) lze nalézt správné nehtu pro každý prst. Dokonce i střední velikosti jsou možné další velké Velikost v podobě podána. Perfektně sedí a dobrý tip lepidla poskytují stabilní podporu, na přírodní nehet. Hrot musí být v jedné rovině s nehtového lůžka, lepidlo je distribuována na povrchu. Tak, aby žádné vzduchové bublinky tvoří mezi nehtové ploténky a nehtu, hrot je nad několikrát a odstrčil. Konečná odpovědnost je způsobena emocionální tlak. Lepidlo uschne, umělé nehty mohou být zpracovány jako obvykle. Na konci dokonalé francouzského modelu je k dispozici vrstva, která se dívá.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
4
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní