Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Prodlužování nehtů / Doplňování sáčky
Naplňte sáček 50 St. drápy tipy - skladem pro nehtový salon
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Doplnění sáček 50 ks klepet lze získat podle oblastí aplikace a chuť přírody, Jasné a Bílá tipy v barvách. Různé velikosti je správný tip pro každý hřebík. Co je zvláštního na dráp Tip: přes svou silnou C-oblouk a zakřivené křížové historie tohoto nehtový design je už kvůli jeho tvaru jako chytač.
Pro návrh umělé nehty tipy drápy je vhodné hrotu velikost vybrané a vložen na připravené nehty. Důležité je, že přímo nehtem a tlak s okraji nehtu dokončí, je-li to nezbytné, může tip s Feil, byly uvedeny do tvaru. Tip lepidlo zajišťuje stabilní uchopení. Je to důležité, když lepení že žádný vzduch probublá mezi špičkou dráp a přírodního nehtu. To je dosaženo tip na hřebík zpátky a tam se posune. Tak se šíří lepidlo a vzduch je z domovů. Pro přizpůsobení dráp tipy ať už na pár sekund stisknuto. Pak podat tipy v podobě a jsou připraveny pro požadovanou hřebík umění.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní