Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Příslušenství / Školení a instrukce
Levné nehet design školení sada s praxe ruku & tabulky hoře
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

cvičení je velmi důležité pro dokonalé nehty, ne vždy je reálný model pro ruku. Nehtový design je vhodný pro výcvik a vedení cvičení set s rozmanité příslušenství.

Hřebík umění je přenosný výkon ruka, která může být stanovena s svorku, stále 100 praxe hřebíky v pěti velikostech. Kompletní sada s dvěma pracovní karty, video návod a instrukce v písemné podobě. U nehtů, sama můžete autentickou praxi zabývající se rukou zákazníka. Výcviková příručka je připojena k flexibilní rameno, klouby prstů a nehtů nahraditelné cvičení. Jen pro nehtové designéry, kteří jsou na samém počátku, kompletní sada je ideální pro praxi hřebík, nebojácný a uvolněná.

Poznámka: Mějte na paměti, že tato sada neobsahuje následující produkty, jako jsou nebezpečné látky: Tip čistší, primer lepidlo,

Rozměry
+
0.443 Metry (m)
0.225 Metry (m)
0.065 Metry (m)
instrukce
+

1. krok: Zacvakněte cvičné nehty na jednotlivé konce prstů.

2. krok: Nyní si můžete podle potřeby cvičné nehty polepit s tipy nebo šablonou, abyste si mohly nacvičit každý druh techniky modeláže, jako je gel, šablona, akryl, sklolaminát nebo Airbrush. Kdykoliv si můžete sami procvičit vyplnění nebo opravení nehtů.


Tip: Pokud by Vám cvičné nehty došly, můžete si je u náš doobjednat pod číslem výrobku 9983.Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní