Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Příslušenství / Školení a instrukce

Školení a instrukce

UV Gel Tipy a triky příručky Školení a instrukce UV Gel Tipy a triky příručky
0,10 € *
-47%
DVD Školení - UV gel Nové modelování Školení a instrukce DVD Školení - UV gel Nové modelování
z 0,95 € *
-50%
UV gel modelovací příručky Školení a instrukce UV gel modelovací příručky
0,10 € *
-47%
UV gel modelovací chyby a příčiny Školení a instrukce UV gel modelovací chyby a příčiny
0,10 € *
-47%
Akrylové modelování instrukce Školení a instrukce Akrylové modelování instrukce
0,10 € *
-47%
Nehty Set vzdělávání Školení a instrukce Nehty Set vzdělávání
80,74 € *
Výukové DVD s UV lakem (gel polsky) Školení a instrukce Výukové DVD s UV lakem (gel polsky)
0,93 € *
-50%
Práce s Soak - Off gel Školení a instrukce Práce s Soak - Off gel
1,19 € *
-50%
Nehty Školení příručky Školení a instrukce Nehty Školení příručky
9,95 € *
19,90 € / 1000 g

Nehtový designér /-ka, jakož i jiné povolání v oblasti wellness & beauty, patří mezi povolání, které je třeba se vyučit, opírá se ale o doplňková školení. Nestačí jen několik krátkých pokusů na to, abyste se naučili umění péče o nehty a nehtového designu. Předpokladem pro dosažení vyučení je několika týdenní příprava na toto téma, jakož i získání důkladných znalostí v oblasti medicíny a hygieny týkajících se nehtů a pokožky. Přesto však nejsou podmínky pro vyučení na nehtového designéra /-ky jednotně stanovené. A tak se často stává, že některé nehtové studia musí bojovat s nekvalifikovanými uchazeči o zaměstnání. Vyučení nehtovému designu musí svým žákům zprostředkovat základy týkající se hygienické a medicínské stránky nehtového designu, jakož i různých materiálů a nástrojů, které se v nehtovém designu používají. Naučit se zacházet s nářadím, instrumenty a materiály je stejně důležité, jako vědět zkušeně zacházet se zákazníky, kteří nejsou vždy bezproblémový. Rovněž je třeba - jako v každé jiné profesi zaměřené na poskytování služeb - naučit se udržovat si dobré vztahy se zákazníky a přiměřeně se o nich starat.

Ve středu pozornosti v rámci vyučení nehtovému designu je pracovní postup modeláže umělých nehtů z akrylu. S několika triky a tipy se dá tento postup poměrně snadno naučit, vyžaduje však trochu cviku (i při modeláži umělých nehtů z UV gelu), dříve než si to člověk vyzkouší v praxi na zákaznících.
Materiál k vyučení, jako jsou různé DVD, cvičné ruce, či náhradní špičky prstů najdete na následujících stranách. Stejně jsou k dispozici brožury názorně vysvětlující jednotlivé pracovní kroky. Tento materiál je zajímavý i pro ty, kteří mají nehtový design jako zálibu a chtějí se důkladněji seznámit s tímto komplexním tématem.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€