Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Příslušenství / Skladování a displeje
Štětky - elegantní doplněk pro hřebík umění kurz
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Čistá práce je velmi důležité pro přesné hřebík umění zdobení kartáčkem. Zahrnuje také další kartáče pro každou Barva. Při změně barvy, se často otázka: kde štětec? Štětky v kovové nebo růžová se nachází ideální příslušenství a definitivní odpověď na tuto otázku.
Až devět kartáče různých Velikost najdete na polici v držáku kartáčku. Jemné rozměry 9,5 x 2 x 7,5 cm se jistě najde užitečné příslušenství ze skladu & lak kategorie zobrazí na malé čtvercové tabulky. Světlé Barva a moderní design, štětky je nejen užitečná, ale také krásné. Naproti tomu nemůže být kartáč ukládejte vzpřímené závěsník zde vzájemné kontaminaci štětce. Každý nástroj je izolován a lze obnovit v případě potřeby na dotek, snadno a bez jiné stopy. Držák štětce i pečlivé a kompletní sušení vyčištěných kartáč je ideální. Jako čisticí prostředek doporučujeme štětce čistič od našeho nded rozsahu.

Rozměry
+
0.075 Metry (m)
0.095 Metry (m)
0.02 Metry (m)
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní