Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Příslušenství / Šablony
Koupit opakovaně modelování vzorníků z plastu
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Mnoho lidí sní o krásné a pěstěné ruce s krásné nehty. Krásné nehty nemusí zůstat jen snem. Nehty jsou vystaveny mnoha zatížení v každodenním životě mohou být co často přerušení nebo roztrhat. Rovněž může prasknout. Toto není pouze není hezký vzhled, to může ublížit některé nehty opravdu hluboko. Ale může se odevzdat. Prostřednictvím modelace nehtů, nehty si větší stabilitu a vypadat hezky a pěkný. Modelování zahrnuje mnoho obchodních zařízení, příslušenství a různé šablony, podle toho, co člověk chce pracovat pro lokalitu modelu nebo s nimiž nail designu. Nehtové tipy lze použít k získání hřebíky na určitou délku. Mnozí chtějí použít, ale žádné umělé nehty. Naše LEDY modelování opakovaně vzorníků z plastu jsou dokonalou alternativou. Pomocí těchto šablon můžete rozšířit konečky nehtů bez nutnosti připevníte tipy. Šablony mohou být znovu použity a jsou vhodné pro akryl, UV gel systémy. Dostanete pět šablon v jednotce balení. Spoléhat na naši zkušenost výrobce, jehož prostřednictvím můžeme vám nabídnout vysokou kvalitu našich výrobků. Naše šablony pro prodlužování nehtů, vás budou nadšeni, zvláště pokud chcete dlouhé nehty.

Rozměry
+
0.035 Metry (m)
0.009 Metry (m)
0.012 Metry (m)
instrukce
+

1. krok: Připravte nehty (nehtovou kůžičku posunout dozadu, nehty zkrátit, nehty zdrsnit pilníkem)                                                                        

2. krok: Šablonu umístěte přímo pod přírodní nehet. Dbejte prosím na to, aby šablona správně seděla.Nyní můžete začít s modeláží jako obvykle.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
3.7
Přehled
5
4
4
0
3
1
2
1
1
1

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní