Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Příslušenství / Šablony
Francouzská manikúra modelu šablona pro dokonalé nehty
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Máte problémy, je samo o sobě správné smajlíka k nakreslení čáry na nehty? Jen když je třeba pracovat s levou rukou? Zástupce nabídnout vám náš vzorník francouzská manikúra, pokud jde o bílé Nehtové tipy na modelu perfektně a rychle. V první řadě zachovat pro bez tuku a suché nehty. Potom utáhněte jeden z samolepící francouzské Vzorníky od přídě a strčím je do požadované šířky Jejich nehty. Stiskněte palcem ještě čas. Samolepicí Šablona je velmi silná, odpovědností, aby zpracování nic mezi Okraje šablony je možné spustit. V dalším kroku, buď nosit vaše Lak na nehty nebo UV gel na nehty hlavu na. Vytáhněte vzorník Po použití kalibrace a umožňují lak nebo gel nehty zcela vyléčit. Poté můžete s tím ještě dále nehty zdobí módní hřebík umění nebo ale s těsněním vrchní nátěr nebo těsnící gel. Příslušenství v nail art Nechybí by měla, pokud jde o čistou a přesnou práci na vašem Je hřebíky. Máte na výběr mezi tři různé formy obsah sáčku 20 kusů každého. Vytáhněte vaše nehty tipy, jednotlivě Podle vašeho vkusu vašeho oblíbeného tvaru a barvy pomocí našich francouzských Manikůra šablony, profesionální kvality. Vyberte si dnes.

instrukce
+

1. krok: Příprava nehtů (nehtovou kůžičku posunout dozadu, nehty zkrátit, nehty zdrsnit pilníkem).

2. krok: Šablonu přilepte na přirozený nehet do požadované polohy. Pro dokonalou smile line prosím dbejte na to, aby šablona správně seděla, aby se vyloučilo rozpíjení gelu.

3. krok: Naneste na nehet vybraný gel.

4. krok: Šablonu z nehtu odstraňte před zaschnutím.

5. krok: Nehet nechte vytvrdnout pod UV lampou.Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.4286
Přehled
5
3
4
4
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní