Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Příslušenství / Prázdný kontejner
Dávkovač čerpadlo láhev - prázdný kontejner pro hřebík umění kapalina

Podrobnosti
+

V salonu hřebík mnoho zařízení zakoupit přímo na skladě. Tím se šetří čas a náklady. Velké skladovací kontejnery jsou však velmi nepraktický, prázdné kontejnery v různých velikostech, proto jsou také důležité. V rozprašovači láhev čerpadlo nejdůležitější tekutiny v salonu hřebík může být uživatelsky přívětivý a komerčně balené a umístěné na pracovišti.
Plnění se provádí ideálně přes nálevku tak, aby nic skvrny. Velikosti různých lahví lze vybrat podle poptávky, neutrální láhev může být označen k identifikaci obsahu podle. Speciální čerpadla do víka zajišťuje hospodárné a efektivní Nagelcleaner nebo jiných tekutin. To umožňuje přesné dávkování, trvalo to pouze tak, jak je nezbytné. Doporučujeme vždy mít dostatečnou nabídku těchto praktických kontejnerů jako příslušenství v salonu hřebík. Když ne v použití, láhev a čerpadlo by měly být důkladně vyčištěny a důkladně vysušit.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4

Přehled

5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní