Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Příslušenství / Nástroje
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Nálevky pomáhá mozků a výplně na naše produkty
Podrobnosti
+

Nestačí, můžete mít příslušenství v salonu nehet. Správné nástroje jsou důležité kromě čistoty a hygieny, aby správná práce je možná. V nehet designu není jen stěží něco který neexistuje. Nejkrásnější výtvory se vykouzlil na nehty, co to trvá trochu nehet umění položek. Často, tyto nebo dokonce nezbytné tekutiny pro nehet ve větších baleních jsou dodávány nejsou vhodné pro tabulku. Stáčení v menších nádobách, často představuje skutečnou výzvu. Naše cesty poskytuje dokonalý návod. Si s ním potřást kapaliny a malé předměty nehet umění, aniž by něco navíc jde.
To je obzvlášť obtížné naplnit kamínky štras nebo Microperlen. To není žádný problém s naší cesty. Ať jednoduchých úzce přes banku, v němž produkty mají být vyplněny. Loď má na krku, můžete vložit do nálevky. Tak mohou snadno vyplnit produkty, přistání zaručené pouze v nádrži. Opatrně nalijte z velké krabice do nálevky. Počkejte na položky v kontejneru, než dáte další poplatek do nálevky. Je velmi snadné manipulace s nálevkou. Zcela ohromeni tímto nástrojem a už si naštvaný o rozlité výrobky.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
6
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní