Certifikovaný internetový obchod
Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
3 roky záruka na všech zařízeních
Více než 150 LED gely
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Příslušenství / Kartáč
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Štětce na gel nded velikost 2 - vrstvy gelu a přesné hřebík umění
Podrobnosti
+

Nehtový design a vybavení k důležitým doplňkem je doplněn nded gelu štětce velikosti 2. Pečlivě budovaný kartáč je ideální pro jednotné uplatňování všech vrstev gelu a je ideální pro jemné desky s prolisovanými trny i filigránské práce. Červená Sable štětec s stříbrná objímka je optimálně vhodná i pro hřebík umění s technikou jedním tahem.

Štětcem gel velejemný nded velikost 2 zejména filigránové práce na nehty mohou provádět přesně a čistě. Štětec je vyrobena z červené kuny vlasů, který je stabilní v UNIKA objímka. Okraje lze přesně probíhat prostřednictvím rovný okraj štětce, relativně malá šířka je ideální pro malé nehty a použití štětce v jednom tahu technika. V této technice jsou zpracovány dvě barvy s tahu stopou na jedinečné a individuální hřebík umění. Gelu štětec lze použít také pro práci, primery a struktura gely a je také pro stejnoměrné vrstvy barvy gel použít. Ponechte, dlouho, pravé vlasy kartáčem, důkladné čištění po každém použití je důležité. Doporučujeme nded kartáč mycí zařízení z naší nabídky, sušení štětiny by měly být ve vzpřímené poloze.

Rozměry
+
0.004 Metry (m)
0.004 Metry (m)
0.162 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní