Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Příslušenství / Kartáč
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Sklo na jaře namísto štětce - perfektní nástroj pro nail art
Podrobnosti
+

Prolnutí okrajů skla umožňuje aplikaci velmi tenkých vrstev barvy gel. To je například pro kreslení přesných francouzské linie, stejně jako použití vysoce výhodné vzorník techniky a zajišťuje dokonalé výsledky Nailart. Sklo pírko je jedním z doplňků v jakékoliv nehtový salon a může nahradit v mnoha případech více než štětec.
Sklo peří se používá například v návrhu francouzského nehet a pak modelové situace v obvyklé kroky koná. Připravuje se přírodní nehty, pak nehtů vzorník umění je vytvořena, je-li to nezbytné. Francouzský hřebík s pérem sklo na šabloně je vytvořené po aplikaci a léčení základního nátěru. To je obzvláště důležité pro práci v tenkých vrstvách a pečlivě pod UV lampou vyléčit každý přírůstek. Protože na jaře skláren velmi tenký, může použít dokonale nehty rozšíření, například proto, že nakreslit čáru úsměv pro Francouze nehty přesně. Jsou tedy ideální gelových nehtů, velmi přirozené, jednající prostřednictvím nízké tloušťky materiálu.
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní