Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Příslušenství / Kartáč
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Nail art štětce - nepostradatelné pro jemné nehty ozdoby
Podrobnosti
+

Správný nástroj je vyžadován pro jemné malování na nehet. Jemné syntetické vlasy zdobení umění malování štětce také přichází s bílý stonek a dělá dobrý dojem jako příslušenství v salonu hřebík. Jemný štětec lze použít pro jemné kresby a vzory.
Extra jemný a jemné vzory mohou být s hřebík umění malířských štětců s jeho jemné a krátké kartáč vlasy velmi snadno a přesně. Kartáč je vhodný pro všechny obvyklé Nailartfarben jak kreativně malovat, Nailartfarbe nebo barevný gel a mohou být použity pro různé techniky. Bílý kartáč s ergonomicky tvarovanou rukojetí, která umožňuje pro bezpečné uchycení a přesné vedení stopy je dobře v ruce. Zdobení s štětce opatrně natřeny nehtu nebo modelu umístění hřebíku, který je potažen lak, UV gel laky nebo barevný gel slouží jako zázemí pro nail art. Takže ručně malované nehty umění dlouho a spolehlivě drží že hřebík definitivně uzavřou. Po každém použití štětce čistěte pečlivě stopy čistší a suché stání se. Takže je zajištěna životnost.


Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní