Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Příslušenství / Vatovými chrániče a podložky
Vatové tampony pro odstranění make-upu nebo Odlakovače na nehty
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

V NAIL-EON Vatové tampony jsou vyrobeny z bavlněné tkaniny, která je stlačena na pohodlný zaoblený tvar. Tenký bílý list je připojen na jedné straně vatové tampony, můžete držet sluchátko s. Skrze tenký film na druhé straně vatové tampony můžete užívat to požadované kapalinou, bez dotyku tekutina vaše nehty.

Pokud chcete polštářek, make-up, použité, namočte pad s odpovídající kapalina dobře. Takže můžete make-up je jemný a jednoduchým způsobem. V průběhu dne nějaký prach a nečistoty, odumřelé kožní buňky a izolované mazových hromadí na kůži. To může být dokonale a jednoduše čisticí kapalinou a NAIL-EON Odstraňte bavlny. Rychlé, snadné a důkladné čištění obličeje je možné s vatový tampon. Zapadají do našich praktických a malé balení NAIL-EON Vatové tampony snadno v žádné kabelce, prostě ideální cestovní společník.

Také barvu na vaše nehty na prsty a nehty jsou velmi vatové tampony. V NAIL-EON Vatové tampony absorbují velmi dobře kapalina a odstranit zbytky zdarma a naprosto každý lak. S praktickou film lze snadno udržovat vatový a ruce nedostaly do kontaktu s kapalinou.

Také se používají v citlivých oblastech, jak lze aplikovat krémy nebo mléko.

Polštářky jsou měkké, savé a žmolků.


Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní