Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Pilníky na nehty
Výměna souborů plast - hygienické soubory v nehtové studio
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Tedy nehet udržovány a jak dokonale funguje, musí před modelování nebo narovnáním nehtový design ve správném tvaru. nded souborů změnit z plastu jsou ideálním nástrojem, pokud jde o hygienické manikúru nebo příprava přírodního nehtu na umístění modelu. Vysoce kvalitní brusný papír zajišťuje nejlepší podání výsledky, jednoduchou metodou změnit podání papíru zůstane hygienicky nezávadným, práci se souborem.

Použití souborů je velmi jednoduchý. Stejně jako jiné soubory, které obchod v mnoha variantách a v nded, a přebytečný materiál je odstraněn, pečlivě a v malých krocích je připojen Exchange soubor ve správném úhlu nehtu. Soubory jsou vhodné pro obrábění přírodní nehty stejně jako u modelu podšívka materiál. Zvláštní věc, o Pilníky, které jsou k dispozici jako právě souboru lichoběžníkového nebo širokých rovných pilníček na nehty je patrný po aplikaci. Použité broušení povrchu je jednoduše odečteny od plastové tělo pilníček na nehty – nejlepší před očima zákazníků, k prokázání hygienické práce. Stabilní středobodem lze vyčistit, je-li požadováno v dezinfekční prostředek. Příslušné podání listy jsou dostupné v obchodě pod pořadovým číslem V6901.

Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní