Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Pilníky na nehty
Výměna souborů z nerezové oceli - nejlepší materiál pro profesionální nehtové studio
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Jen dobře tvarované nehty, dostanete umělecké dílo. Be-all a konec je právo pilníček na nehty, která musí být nejen snadno ovladatelný, ale také robustní a hygienické. Změna systému souborů, tyto požadavky jsou snadno splněny. Po každém použití, plocha je snadno vyměnit, i ty nejvyšší požadavky na hygienu jsou tedy splněny.

The Exchange soubory z nerezové oceli se skládají z vysoce kvalitního kovu, který je extrémně odolný a lehký jako pírko. Materiál těla podání pochází z oblasti leteckého a přináší tak pouze nejlepší vlastnosti. Pro aplikaci podání ve formulářích, které jsou rovné lichoběžníkový a široká nyní k dispozici, vhodné podání povrchy jsou požadovány. Jsou dostupné v obchodě v pořadovém čísle Family Pack V 6911. Po každém použití se odečte lepicí plocha bez zbytků lepidla z tělesa z nerezové oceli. Noví zákazníci obdrží nové a nepoužité pilníky na manikúru nebo přípravu modelové situace. Ideální je, pokud se změna podání ploch před očima zákazníků. Tím se vytvoří důvěru a profesionalitu. Také hygienické zpracování může být módní s tělem podání: to může být snadno čistitelné, v případě potřeby v dezinfekční prostředek.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní