Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Pilníky na nehty / Vyrovnávací paměť + leštění bloku
Vyrovnávací paměť Neon - pro broušení a korekce nehtů
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Vyrovnávací paměti jsou nedílnou součástí nářadí nehty Designer. Individuálně lze zejména neon vyrovnávací paměť s jeho jemné Granulace. Není do toho Roughening charakteru nebo umění nehet, ale je vhodný i pro jemné korekce okrajů nehtů.

Dobrý vyrovnávací paměti nejen dobře mele, ale lži dobře v ruce. Neon vyrovnávací paměť se používá po použití Pilníky na nehty pro jeho opravu práci. Takže s jemné broušení povrchu přechody přesně grind, riziko, že akrylové nebo gelové nehty výtahy, se tak výrazně sníží. V závislosti na zda povrchové nebo selektivní broušení práce je zapotřebí používat stránky brusný blok nebo jeden z jeho okrajů. Vyčistit vyrovnávací paměť je jednoduše vyrazil ven a může sloužit k znovu a znovu na hřebík nebo manikúru. Neon vyrovnávací paměti z nded online shop k dispozici fialové a zelené v jasných barvách oranžová, žlutá, růžová a shoduje s jakýmkoliv vybavením.


Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní