Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Pilníky na nehty
Podání povrchu plastu 10-Pack - příslušenství pro výměnu souborů
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

, Aplikace Exchange souborů z plastů je velmi snadné. Kromě vhodné plastové tělo k dispozici v obchodě pod pořadovým číslem V6892, odpovídající povrchy podání vyžaduje 10 Pack brusný papír plast. Toto jsou připevněny k aplikaci na tělo podání a pak snadno odstraněny a.

, Soubory Exchange jsou opravdoví profesionálové systémy, pokud jde o podání a leštění přírodních a umělých nehtů. Na rozdíl od jiných souborů výměny souborů jen Pilníky, trapézové soubory nebo jen široké soubory jsou k dispozici, stačí vyměnit po každém zákazníkovi a může s minimálním odpadem. Povrchy podání přímo do souboru jsou samolepící a jednoduše připevní k plastovým tělem k použití. Brusný papír povrchy bez zanechání žádné zbytky lepidla lze odebrat po použití. Samotný soubor změn lze snadno čistit v dezinfekční prostředek. Celkově je zabezpečena hygienické a řádné fungování přírody jako na umělé nehty.

Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
Přehled
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní