Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehet salon zařízení / Nehet tabulky

Nehet tabulky

tabulka nded modro/bílý lak Nehet tabulky tabulka nded modro/bílý lak
147,78 € *
3,28 € / 1000 g
nded hřebík tabulka Brown Nehet tabulky nded hřebík tabulka Brown
147,78 € *
3,28 € / 1000 g
Hřebík salon vozík Nehet tabulky Hřebík salon vozík
348,60 € *
Hřebík salon vozík Nehet tabulky Hřebík salon vozík
554,74 € *
18,49 € / 1000 g
Quatro-Tisch Nehet tabulky Quatro-Tisch
297,33 € *
Praktické a nejdůležitější nábytek v salonu nehet - Nehet tabulky
Nic v nehet salon funguje bez správné pracoviště. Nehet tabulky musí splnit různé požadavky, tak, aby snadno nejen zákazníka, ale i Návrhář nehet sám účinně a ergonomicky správně pracovat. Kromě různých jiných zařízení v ateliéru včetně pracovních materiálů a interiér lak tabulka je nejdůležitější kus nábytku. Kosmetické tabulky jsou k dispozici v různých verzích a splňují obě nejvyšší konstrukční požadavky ve studiu jako důležité kritérium týkající se ergonomie, přidělení a materiál.

Nehet tabulky mohou být vyrobeny z různých materiálů. Vždy je důležité, aby desce nad různých tekutin a látek, které se používají v nehtů, jsou odolné. Také musí být snadno čistitelné deska a být odolné vůči mechanickému poškození. Zejména lze často nalézt pracovní plochy tedy potahované dřevotřísky nebo melamin verzi. Dobrá pracovní povrch se snadno čistí a dezinfikuje a nabízí prostor pro ruční pads, UV lampa a další nail art nádobí. Rovněž stojanů, lampy pro nejlepší viditelnost a dalších zařízení na pultu mohou být integrovány jako důležité příslušenství pro pracoviště.

Dobrý nehty tabulka je vybavena různými zásuvek a přihrádek. Tak veškeré vybavení, které jsou nezbytné pro modelování a manikúra může být uložení snadno a rychle přístupné. V integrované zásuvky soubory, víry a různé gely a malovat místo najít větší kontejnery, jako jsou například skladování lahví s vysavačem nebo odlakovač mohou být uloženy v bezpečnostních schránek. Zejména v případě, že prostor je omezený, přehledné manikúra tabulka může obsahovat vše potřebné pro profesionální nehtové design zařízení. Hladký a odolný povrch ve skladovacích prostorách vždy poskytnout čistoty a hygieny. Povrchy lze snadno čistit vlhkým hadříkem a jsou dokonce rezistentní na látky používané v nehtový salon a kapaliny, stejně jako na pultu.

Volby nehet tabulka pro nehet umění práce je vždy také stávající prostor v úvahu. Samotná tabulka by měly být umístěny tak, že nebude to zrcadlo z stropní světla nebo okna. Je to ideální zdroj světla strana zůstane na stole.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní