Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehet salon zařízení
nded studio židlí pro neunavující práci v ateliéru

Podrobnosti
+

Můžete vytvořit dokonalé nehty modelu vrstev a ty nejkrásnější nehty umění, potřebujete vhodný stůl vedle vhodných nástrojů a poskytnuté materiály. Správné pracovní křeslo je velmi důležitý bod. Nabízíme vám nové židle, které si můžete vybrat na základě různých barvách dle vašeho přání a se vejde do vaší organizace. Židle jsou nastavitelné na výšku, lze individuálně upravit vlastní výšku. Opěradlo nabízí uvolněné sezení. Židle jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu.
Naše židle jsou vhodné nejen pro nehtový salon. Oni jsou také dokonalé sezení pro kuchaře nebo správce u stolu. Válečky na nohou učinit změnu umístění v místnosti snadno a rychle.
Prohlédněte si naše produkty a nebudete rozčilovat o nepohodlné židle, které ztěžují práci. Použijte jeden z našich židlí pro svou práci rychle a bez únavy. Najdete vše, co potřebujete pro ty nejkrásnější že nehty jsme modelu vrstev a kreativní nail art. Spoléhat na naší dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby a dokonalý servis.


Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4

Přehled

5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní