Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehet salon zařízení / Kosmetika židle

Kosmetika židle

Kosmetika židle - komfort v mnoha variantách
Nejdůležitějším rysem pro zákazníka na kosmetika židle je pohodlná a dobře polstrované sedadlo. Úprava možností nejpohodlnější pozici sedadlo lze nastavit pro každou metodu léčby a pobyt v ateliéru je uvolněná potěšení. Být dobrý jako estetik nebo nail Designer, protože ona může pohodovou práci a postavení vždy ergonomicky k sobě a svým zákazníkům.

Za prvé a především modely v nastavení a kontrolní metody se liší. Nejjednodušší je ruční židle kosmetiky. Mřížka může upravit polohu zad a nohou. Přestože spotřebovávající energii a poněkud únavné, jednoduché mechaniky ale odráží v za rozumnou cenu. Ruční modely jsou vhodné zejména v případě, že židle musí být upravena není často. To je případ například na manikúru. Proto jsou tyto modely jako původní vybavení do nově vytvořené nehty salon dobře hodí.

Hydraulické kosmetické židle přinést větší komfort z hlediska možnosti seřizování. Obvykle zahrnuje kombinované regulační mechanismy. Prvky jsou ručně nebo elektricky nastavitelná, je hydraulicky řízené pracovní výšku židle pomocí nožního pedálu. Chcete-li doladit pozici, pak často ještě ruka musí být použity. Také tato forma kosmetická židle je vhodná zejména, když málo musí být upravena.

Kosmetika židlička se dodává s maximální pohodlí. Několik strojů, které jsou ovládány pomocí dálkového ovládání, což umožňuje pohodlné a plynulé nastavení jednotlivých částí. Podle toho zda kosmetika židle, dvoulůžkové, třílůžkové či dokonce čtyřikrát lze upravit, je připojen k odpovídající počet motorů na židli a spolehlivě ovládá úhel sklonu. Například je možná úprava opěrky hlavy, opěrky, sedadla výšku a nožní části. Výsledek: zákazník, nebo zákazník sedí naprosto pohodlně na kosmetické křeslo a může přežít i delší léčbu uvolněné.

Nehtoví designéři a Kosmetička, kteří chtějí nabídnout plné pohodlí svých zákazníků mobilních lze použít mobilní kosmetické židle. Židle snadno přepravovat jsou flexibilně nastavitelné a velmi pohodlné. Také tu výhodu zachází jako akupunkturista různých funkcí a nastavitelnost.

Důležitým bodem v kosmetika židle je čalounění. To musí být na jedné straně pohodlné pro zákazníky, na straně druhé ale také snadno a hygienicky čistý. Často se tedy povrchy skládají z kůže nebo jiného podobného materiálu. Snadná údržba povrchů lze dezinfikovat, povrchové nečistoty lze snadno odstranit s vlhkým hadříkem.
Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní