Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehet salon zařízení
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Nehet salon zařízení

Filter articles
Prachové sáčky pro náhradní prachu Nehet salon zařízení Prachové sáčky pro náhradní prachu
1,18 € *
1,18 € / 100 g
Parafín vosk Nehet salon zařízení Parafín vosk
z 3,74 € *
8,31 € / 1000 g
Parafínový vosk botičky lázně Nehet salon zařízení Parafínový vosk botičky lázně
4,24 € *
Náhradní zářivka Nehet salon zařízení Náhradní zářivka
8,36 € *
8,36 € / 100 g
Manikúra a pedikúra soubor YOUMAXX Nehet salon zařízení Manikúra a pedikúra soubor YOUMAXX
14,95 € *
NAIL-EON Ultrasonic Cleaner Nehet salon zařízení NAIL-EON Ultrasonic Cleaner
24,90 € *
19,15 € / 1000 g
YOUMAXX Bye Bye Hair Wax Warmer - Ohřívač vosku Nehet salon zařízení YOUMAXX Bye Bye Hair Wax Warmer - Ohřívač vosku
32,55 € *
25,43 € / 1000 g
NAIL-EON parafín vosk Sada Nehet salon zařízení NAIL-EON parafín vosk Sada
36,12 € *
NAIL-EON hřebík design odsávání Nehet salon zařízení NAIL-EON hřebík design odsávání
43,62 € *
29,28 € / 1000 g
Hřebík salon vozík Nehet salon zařízení Hřebík salon vozík
80,45 € *
Promed de luxe Nehet salon zařízení Promed de luxe
93,62 € *
tabulka nded modro/bílý lak Nehet salon zařízení tabulka nded modro/bílý lak
105,56 € *
2,35 € / 1000 g
nded hřebík tabulka Brown Nehet salon zařízení nded hřebík tabulka Brown
105,56 € *
2,35 € / 1000 g
Hřebík salon vozík Nehet salon zařízení Hřebík salon vozík
307,91 € *
Hřebík salon vozík Nehet salon zařízení Hřebík salon vozík
554,74 € *
NDED manikúra stůl se sacím 127 LX - Nail stůl s odsáváním Nehet salon zařízení NDED manikúra stůl se sacím 127 LX - Nail stůl s odsáváním
499,00 € *
16,63 € / 1000 g

Prosím, vyberte příslušný sub-kategorii Nehet salon zařízení:

Nehet tabulky
Profesionální nehtové životy provedení nehet designer, pracovní materiály, jakož i funkční a dekorativní nábytek. V salonu nehty tabulky jako důležité hlavní práci důležité jádra.
Kosmetika jsou
Multifunkční pohovky probíhá samozřejmě v salonu krásy, často i v salonu hřebík. Naše vysoce kvalitní obavy jsou vybaveny mnoha funkcí zejména pro pedikúru. Různé vzory a mnoho funkcí nabízí dokonalé krásy gauč v každé volbě respekt.
Kosmetika židle
Flexibilní a skladné způsobem kosmetické křeslo v malé kosmetické a nehtové studia najde své místo. Zatímco zákazník pohodlně usadil, nehty projektant nebo kosmetolog mohou pracovat nerušeně a efektivně. Kosmetika židle jsou k dispozici v různých verzích a komfort a služby.
Nehet salon zařízení, zařízení a UV/LED zařízení pro nehtového studia levný obchod - nábytek, stoly, židle a lůžka pro manikúru a pedikúru s 3 roky záruka
Prvotřídní nehet Salon vybavení a nábytku jako je manikúra paluby, nehtového designu tabulek a pedikúra židle se zárukou 3 roky koupit online. Moderní nehet design zařízení jako UV zařízení, LED lampy, CCFL světelné vytvrzovací jednotky a nehet nůžky pro nehtová studia umění lze také s 3 roky záruka levné objednávkou. Nehtový design může být velmi nákladné, pokud chcete modelovat umělé nehty a módy. Ale také péče a design přírodní nehty je usnadněno technickým zařízením. Takže kdo chce vybavit jeho nehtové Studio, chtějí nahradit jeden nebo jiné zařízení nebo zařízení doma potřebné k podpoře péče o nehty, je Vítejte vypadat v našem katalogu. Naše stránky katalogu zobrazení nábytek, nábytek a zařízení s vybavením, které potřebujete pro professional nehet design a usnadnit přehled nehtové Studio, mapovali jsme zařízení po použití. Můžete vyhledávat tak zcela konkrétně na frézy, podívejte se na elektrické podání nebo podívat blíže na různých zařízení UV. Provádíme také různá zařízení pro odsávání a čištění umělé nehty.
Hygiena hraje důležitou roli. Je důležité se dostat do zařízení, konstrukce hygienicky čisté a čištění s umělými nehty pro nehtového lůžka infekce jsou nepříjemné a často špatně léčení. Zařízení, které Nasajte podání a prachu, které frézování umělé nehty, čištění vzduchu a zabránit, že jemné plastové prach usazuje i na kůže, nehtů a nástroj. Zařízení pro čištění může pomoci dostat hygienicky čisté nehty, což není možné s jinými nástroji. Protože mikroskopické částice usazovat jako v místech, které mohou být čisté ultrazvukové čističky - podobné brýle a šperky. Vybavení a zařízení by měly být vždy hygienicky čisté a kvalitní nehty salon, protože pouze tímto způsobem se vaši zákazníci budou trvale spokojeni.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní