Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Samolepky
Třpytky hřebík nálepky - hřebík umění s samolepící Nailtattoos

Podrobnosti
+

Třpytky hřebík nálepky se od přírodních stejně jako oko catcher liší od modelu umístění hřebíků. Snadno a rychle hůl na sebe samolepící motivy dle specifikací na hřebík a kombinují jedinečné a elegantní Nailart varianty. Prostřednictvím Glittereffekt upozornit na nehty a ruce hřebík nálepky.

Aplikace nehtové nálepky třpytky je vyroben v průběhu na manikúru nebo Model místo. Hřebík je řádně podána nebo jako akrylové nebo gelové nehty přestavěn. Je důležité před nalepením samolepky, povrchu nehtů čisté, bezprašný a suchý. Hřebík nálepky scéna je s Pinzety opatrně stáhl z fólie a položil ji na hřebík. Od mírné zatlačení je pevná lepící stranou na štítku. Pro následným utěsněním hřebík poskytuje dlouhotrvající fixaci. Použité může být těsnící gel, který tvrdne pod ultrafialovým světlem nebo vysoce kvalitní lak. Jako nehet může být stisknuto tetování v vlhký gel být. V následné vytvrzování, dostává nálepku nezbytnou podporu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

5

Přehled

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní