Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Samolepky
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Hřebík nálepky holografické - barevné nehty umění, stávkující
Podrobnosti
+

Zda je to hravé nebo graficky - vytvořit efektní motivy, které nabídnout holografický hřebík nálepky v každém případě speciální hřebík umění. Může štítek motivy individuálně a zcela zařídit po požadavku na hřebík. Hologram Samolepky jsou jednoduše nalepí na a nakonec uzavřena.

Tak pro profesionální nehtové umění přizpůsobit hřebík nálepky hologramu, Kdo má věci do catcher, také nehty musí sám dokonale ve scéně použít. K tomu je nutné obvyklé důkladná příprava. Přírodní nehty jsou šlechtěný, leštěné a pak opatrně v Malované barvou dle vašeho výběru, model pozici nehty a na konci obarvené. Malé mohou nyní na čisté a suché nehty deska Hřebík nálepky jsou uspořádány. Jednotlivé motivy jsou fólie dopravce tažené a umístěna na hřebík. Má své místo každý hřebík nálepky se provádí lehkým zatlačením na odpovědnosti. Pro trvale krásné nehtový design a dlouho obsahující vytvoření na konci je uzavřena. To může buď Nátěr nebo bezbarvý lak použít.

Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní