Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Samolepky
Airbrush nehty samolepka květina - hřebík umění profesionální styl
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Květ může být s airbrush nehty nálepka vykouzlit v mrknutí oka profesionální návrhy na hřebík. Hřebík umění tetování jsou téměř k nerozeznání technologií na první pohled podle skutečné sprej a zajišťuje veselé barvy pro zvýraznění na přírodní a umělé nehty.
Airbrush nehtové nálepky dlouho květina na hřebík a spolehlivě ujme, některé základní požadavky musí být splněny. Hřebík bude jako obvykle připravuje, pěstěné a modelované a podal. Nehtové ploténky je dokonalé a základním nátěrem s požadovanou Barva nehtů, kterou lze nalepení samolepky. K tomu, opatrně sundat požadovaný motiv fólie dopravce a staví ji do požadované polohy na hřebík. Jemně lisování na štítku je připojena. Nehtový design, který může být sestaven individuálně motivů, je kompletní, těsnění zajišťuje stabilní držení a dlouhotrvající lesk. Používá se jako vrchní nátěr, případně nehty mohou být pokryty laku.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní