Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Rozprašovač

Rozprašovač

vzduchu kartáč Tipy Rozprašovač vzduchu kartáč Tipy
z 2,25 € *
4,50 € / 100 g
Hřebík umění vzorníky Rozprašovač Hřebík umění vzorníky
0,45 € *
Airbrush barvy Rozprašovač Airbrush barvy
2,45 € *
30,63 € / 100 ml
Airbrush vzorník Rozprašovač Airbrush vzorník
0,63 € *
motiv na nehty tipy Rozprašovač motiv na nehty tipy
z 6,20 € *
dýka tipy Rozprašovač dýka tipy
7,44 € *
8,55 € / 100 g
Hřebík umění míchání deska Rozprašovač Hřebík umění míchání deska
0,95 € *
5,00 € / 100 g
Airbrush technika - přesné nail art pro dokonalé nehty
Základní vybavení pro airbrush nail art

Technologie úspěšně nehty umění, airbrush, různé jsou nezbytné. Zařízení pro tento speciální nehty umění varianta jako praktický rozprašovač, který Kit je k dispozici v našem obchodě. Následující nástroje jsou potřebné pro základní vybavení:
• Airbrush pistole
• Pístového kompresoru s tlaková nádrž
• Připojení hadice, například jako spirální hadice
• Filtr
• Držák trysek
• Čištění Kit
• Vodě rozpustné barvy včetně černé a bílé
• Airbrush nail art vzorníky
Toto zařízení je k dispozici, pracoviště připraveny, připraveny pro nail art. Chránič úst se doporučuje se bezpečně vyhnout Vdechování mlhy barvy. Oblast by měla být chráněna, pracovní stanice, sama o sobě vyžaduje světlé a bez odlesků světla pro dokonalé zobrazení nehtu.

Příprava dobrého nehtů pro dosažení nejlepších výsledků

Nehty umění může být vždy pouze tak dobré, jak probíhá příprava nehtu. Aplikace techniky airbrush na akrylové nebo gelové nehty nebo zesílené přírodní nehty je možné. Povrch musí být důkladně vyčištěny, čisté a suché. Ochranu šablony samolepící kůže kolem nehtů je připevněn k ochraně prstu. Jako první se stříká nehtu palce. Nastavit tlak kompresoru 1,5 až 2 pruhy airbrush začít uplatňovat. Vzdálenost k nehty by měly být přibližně 4-5 cm.

Odstranit k dokonalé airbrush nehty umění

Airbrush nehty umění funguje v několika tenkých vrstvách. Jako výsledek výsledky jsou obzvláště jemné. V prvním kroku nehet je vybaven primer. Bílá se zvlášť dobře a přináší na světlo další vrstvy barvy. První nátěr zaschne, vzorníky sprej používat. Požadovaný motiv na nehet a stisknutí. Malé množství v nádrži kompresoru je vyplněna s požadovanou barvu, vzdálenost při použití lze mírně snížit. Také zde se používají opět v několika vrstvách.

Je barva vysuší a jsou postříkány na požadovaná témata, šablona je opatrně odstranit pinzetou. Chránič prstu lze odstranit také. Kompletní airbrush nehty umění je uzavřena s krycí nátěr a tak před blednutí a škrábance, které jsou dobře chráněni


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€