Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Nehty nálepka s hologramem vlny - Nailart jednou jinak
Podrobnosti
+

Podle dopadu světla lesk nehtů nálepka hologram vlny ve všech barvách. Tyto nálepky hřebík umění upoutat pozornost s bezpečnost a lze použít pro inovativní a extravagantní plný kryt design na přírodní i umělé nehty. Hřebík nálepky na konci jsou uzavřeny pro dlouhé držení a vysoký lesk.
Aplikovat hřebík nálepka s hologramem vlny, hřebík připravuje obvyklým způsobem. Hřebík umění samolepky přímo na přírodní nehty vložit, v podobě, to musí být leštěné, čisté a suché. Plné pokrytí hřebík umění může dojít na hřebík pozice modelu s akrylem nebo gelem, pokud hřebík je plně modelovat a tvaru. Hřebík nálepky je odstraněny z zadního plechu, na nehty a umístí. Lehkým zatlačením na štítku dostává její adheze k nehtové ploténky. Aby hřebík umění dlouhé a spolehlivé zůstává na místě, a konečně hřebík je uzavřena. Vrchní nátěr jako těsnící gel nebo dokonce čirý lak lze použít.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní