Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Nehtů tetování
Nehtů tetování barevné francouzský styl - barevné modeláž pro lepení
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Srdce a hvězdy v happy Regenbogenfarben jsou ideální vhodné na nehty, barevné a smart módní. Aplikace nehtů tetování barevné francouzský styl je velmi snadné. Samolepící hřebík nálepky jsou snadno aplikovat a k lepšímu Doba použitelnosti uzavřeny.


Tedy nehtů tetování barevné francouzský styl na nehet trvale a spolehlivě drží, dobrá příprava je nezbytná. Hřebík je jak obvyklé šlechtěný v tvaru a postaven v rámci modelu umístění. Na povrchu dokončené čisté malé hřebík nálepky mohou nyní zcela se umístí podle požadavku. Požadované motivy, které jsou Nahrané folii s pinzetou, snížit v případě potřeby ve formě a Nastavte na čisté nehty. Vložení je možné rovněž v vlhký gel. Přebytečné nálepky materiál může, tam, kde je to vhodné, s Odstraňte soubor. Tedy hřebík umění nálepky dlouho a spolehlivě na hřebík Stick tmel použít jako povrch. V závislosti na hřebík vhodné pro lak nebo krycí nátěr. Poslední vrstva poskytuje pro trvale krásné nehty s nápaditým nehtů tetování v jasných barvách.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní