Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Nehtů tetování
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Nehtů tetování

Fotbal nehtů tetování Nehtů tetování Fotbal nehtů tetování
z 0,26 € *
Fullcover hřebík z tetování květiny Nehtů tetování Fullcover hřebík z tetování květiny
z 0,65 € *
Nageltattoos neon Nehtů tetování Nageltattoos neon
z 0,46 € *
Jeden tah Nageltattos Nehtů tetování Jeden tah Nageltattos
z 0,46 € *
Nehtů tetování stříbro Nehtů tetování Nehtů tetování stříbro
z 0,39 € *
Nehtů tetování hranice Nehtů tetování Nehtů tetování hranice
z 0,46 € *
Lepidlo nebo jako přívěs

Existují v podstatě dva typy nehtů tetování. Mnohé malé motivy jsou k dispozici jako samolepící nálepky. Aplikace je pak velmi snadné, protože tetování jsou snadno odstranit pinzetou dopravce fólie a lepidla. nehet nálepky jak přívěsy jsou k dispozici v různých tloušťkách a buď přímo nahráváním a umístěna na nehet nebo musí nejprve být namočené ve vodě delší dobu. Všechny nehet nálepky dohromady je, že lak na konci je uzavřena. Tak dlouho stick tetování na nehty a držet svůj tvar a barvu sílu.

Nehtů tetování v mnoha variantách designu

Nehtů tetování jsou ideální pro rychlé vytvoření fantasy nehet umění jako bezstarostný-až k cvičení samolepky. Široký výběr motivů je snadné vytvořit jakýkoli styl. Grafika, květinové, okrasné nebo romantické - pro každý z požadovaných nehtový design zda správný nehet nálepky. Většina subjektů jsou k dispozici v různých barvách a barevných kombinacích, aby nehtový design lze snadno přizpůsobit oblečení a osobní styl. Mnoho samolepky lze také kombinovat, vytváří tak novou a unikátní umělecká díla na přírodní nebo umělé nehty.

Z jednoho předmětu na plné krytí tetování

Vedle malé tetování samolepky jako plné krytí nebo pro francouzské nehty motivy jsou k dispozici. Nehtový design lze provést velmi rychle. Nehet umění nálepky mohou být uvedena za perfektní umístění s kleštičky v podobě a jsou "ručně" tak sotva na jeden štětec nebo techniku airbrush.

Těsnění jako dokončení

Takže držet nehet tetování a není odpojit od nehtu, pečeť se aplikuje v posledním kroku. Podle toho, jak je navržena na nehet, může být použit krycí nátěr nebo lak použít. Vrchní nátěr je tvrzené za světelné jednotky a zajišťuje obzvláště tvrdý a lesklý povrch tak, aby trvale krásné nehty.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní