Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nehtů tetování francouzský styl ozdoby silver - francouzská nail art
Podrobnosti
+

Nehtů tetování francouzský styl ornamenty stříbrné Přineste zcela nový francouzský pohled na přírodní a umělé nehty. Stříbro Ozdoby mohou být přilepená na špičku nehtu a mnohem více nehty umění položky lze kombinovat. Ať už přírodní nebo umělé nehty, akryl nebo Gelu, modelování, stříbrné francouzské samolepky jsou vždy dobrou volbou.

Tak, aby nehty styl tetování francouzské ozdoby stříbrné dlouho drží na nehty a optimálně přijít v platnost, nehet je připravena jako obvykle. V Přírodní nehty je podána pro modelování a přestavěn s akrylem nebo gelem. Zvolený hřebík nálepky budou umístěny na motiv hotových nehtů a lehce přitlačí, jakýkoli přebytek se souborem nebo Nůžky na nehty jsou odstraněny. Jeden poskytuje dlouho držet na nehty konečnou pečeť jako povrch. Toto opatření je rovněž Pokud nehty umění nálepky na přírodní nehet. Tady například lak, je vhodné chránit nehtů a nehty tetování a poskytuje dlouhotrvající lesk.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní