Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Nehtové fólie
Nehtové fólie - gold - pro ušlechtilou a okouzlující nehty umělecká vystoupení
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Nehtové fólie ve zlatě se ideálně hodí na hřebík umění rychle a s twist na hřebík. Design vypadá úplně jinak, jako v aplikaci nátěru nebo barevný gel, existuje bezpočet způsobů, jak zvládnout lesklé fólie. Styling je perfektní, těsnění vytváří ochrannou krycí nátěr, nebo clear kabát dokončit a zajišťuje dlouhou lesk a nuly - a nárazu vzdorného povrchu.
Pro hřebík umění tvorby nehtů fólií - zlato má povrch nehtu čisté a bez tuku? Předčištění s vysavačem a Zellette je ideální, to zajišťuje perfektní přilnavost lepicí fólie. Lepidlo se nanáší tence na hřebík a snadno vysuší. Látka se z mléčné na odbarví, transfer fólie mohou být umístěny a zatlačil stick palisandr nebo dokonce místo vír. Po dokončení sušení lze snadno vyjmout podporu a plátkové zlato svítí v kovovým leskem. Vrchní nátěr se aplikuje na finále, uzavřené hřebík do konce a zvyšuje lesk a trvanlivost. Fólie umění nehty gelové nehty používají, nahradil struktura gelové lepidlo. Pro zpevnění gelu vrstvy, po vložení filmu hřebík je konečný lék pod UV lampou.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní