Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Nehtové fólie
Nehtové fólie Rainbow pro oslňující efekty na hřebík
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Nápadně barevné vyplývá z výměny nehtové fólie Rainbow. Okázalé hřebík umění prvek je vhodný pro stylový design večer stejně jako v den. Easy-to použití přenosu nehtové fólie je pevná s lepidlem speciální fólie na přírodní nehty, na modelu umístění hřebíky stavební gel lze také jako lepidlo.
Je zpracována s fólií lepidlo fólie, nehtové ploténky musí být čisté a suché. S vysavačem a Zellette, mastnotu a prach mohou být bezpečně odstraněny. Tenké vrstvy lepidla se aplikuje na hřebík, to může přitahovat, tak dlouho jako, až se stane průhlednou. Tento rozpracovanosti, film sekce je umístěn a stisknutí. Je to větší přímé spirála nebo také palisandr klacek. Po několika vteřinách je odolné lepidlo a ochráncem může být odstraněn s prsty a pinzety. Podobné pokračovat, pokud namísto lepicí struktura gel pro přilnavost filmu Rainbow. Tento postup platí zejména pro akrylové nebo gelové nehty. Clear gel na tvrzené krátce poté segment filmu je stisknuté. Další pasáže kalení zaručují pevné uchopení. Nehty lze pak přestavěn, doplněn ještě další hřebík umění nebo podobně uzavřena.
Produkty mohou mírně lišit od obrázku v obchodě!
Rozměry
+
0.025 Metry (m)
0.025 Metry (m)
0.045 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní