Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Nehtové fólie
Nehtové fólie Mamorierte tkanina - široký výběr, skvělé styl
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Nehtové fólie je stanovena transparentní strukturu gel či speciální fólii lepidlem a s krycí nátěr. Mramorový vzhled lze použít pro hřebík umění aplikace nebo plné krytí. V kombinaci s jinými prvky znovu a znovu je jedinečný styl.
Zajištění bezpečné na nehty, nehtové fólie mramorované motivy předběžné čištění je důležité. Nehty musí být suchá, zbavená zbytků mastnoty, dokonce i jemný prach z podání narušit odpovědnost. Na přírodní nehty mramorová fólie opravit s lepící fólií. Lepidlo se nanáší v tenké a vyschne, tak dlouho, až se stane průhlednou. Pak mohou být umístěny a na nehtové fólie. Lepidlo je zcela suché, odečte se ochráncem a nehty mohou být dále zdobené nebo s krycí nátěr. Adheze na akrylové a gelové nehty, film připojí ideálně s transparentní strukturu gel. Gel je aplikován v tenké vrstvě na nehtové ploténky a kalená na dobu přibližně 60 sekund. Segment filmu je pak stiskl pevně a společně ještě chvíli pod UV světlem gelu. Pro více nail art, Akrylové barvy, barevné gely, samolepky, nebo kamínky lze přidat do. Styling je hotovo, krycí nátěr je konečnou pečeť.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní