Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Nehtové fólie Leopard - módní džungle vzhled pro lepení
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Nehtové fólie Leopard se chová jako hřebík umění, volně žijících a exotických ve stejné době a perfektní doplněk k sexy provokativní oblečení. Film je s fólie samolepící pevná a může na přírodě, jak se používají také na umělé nehty. Jako plný kryt nebo nehtů lze použít umění dekorace fólie v různých variantách. Trvanlivost a lesk faktor se zvýší o pečeť.
Aplikovat nehtové fólie v Leopard Podívejte, nehty musí být čisté a suché, čisté s vysavačem a Zellette zajišťuje nehtové ploténky ve stejnou dobu. To je důležité pro dobrou přilnavost zejména s přírodními nehty. Samolepící fólie se aplikuje v tenké vrstvě na nehtové ploténky. Tím se změní po krátké době jeho Barva z mléčné na transparentní a pak nehtové fólie je umístěn a zatlačil s přímými spirála nebo palisandr hůlky. Po několika sekundách, Co zaschnutí lepidla lze odstranit protector. Nehet je pak zdobené nebo definitivně uzavřou. Stavební gel lze použít pro aplikaci fólie na umělé nehty. Transparentní gel ztvrdnout mírně, pak se film je zalisováno a gel tvrdne zcela. Zde je důležité zrušit převod filmu s skoků. Hřebík pak je plně stylem a skončil s krycí nátěr.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní