Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Glamour nehtové fólie Zebra pro dokonalé Nailart na přírodní a umělé nehty
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Kouzlo nehty fólie nded je také vhodný jako prvek hřebík umění v akrylové techniky pro modelování gelem. Je možné použít pro plné pokrytí nehtový design, nebo jako chytrý lapač v rámci modelování. Na přírodní nehty, film lze také snadno připojit v mnoha variantách.
Před použitím fólie umělecké nehty na přírodní nebo umělé nehty musí to přineslo ve formuláři, pokud jsou nezbytná, modelovat a důkladně vyčistit. Zejména na úplné odstranění jemných částic je věnovat pozornost. Uklízečka z naší on-line nabídky nded je ideální pro to. Po výběru příslušnou opravu hřebíky na hřebík, je pečlivě stáhl přenos pásky a fólie nehty glamour se. Teprve potom Pokud oplatka tenké samolepicí film dokonale umístěn, pevně stiskněte. Za pár okamžiků velkolepé Nailart vykouzlí pomocí této techniky, a poté použít těsnící gel nehty fólie, které zůstává zajistěte na místě.
Naše speciální tip pro aplikaci fólie nehty na přírodní nehty: film se zahřívá s vysoušečem vlasů je hladká smradlavou a drží perfektně na povrchu nehtů.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní