Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nailart pavučina - neobvyklé tvary pro krásné nehty
Podrobnosti
+

Hřebík umění nastavuje pavučina strukturu jemné sítě na hřebík. Jako plný kryt dekorační, nebo v kombinaci s francouzském stylu kouzelné účinky lze dosáhnout. Síť se vykrajuje a začleněny do modelování s akrylem nebo gelem.
Chcete-li to, přírodní nehty je připraven jako obvykle. Po aplikaci Čítanky, Čítanky a kontaktní vrstva pro ochranu přírodní nehet před obarvením, hřebík vkládá pavučina v jednom z dalších vrstev gelu. Tvary tvrdnou gel a sedět jako stabilní a dobře chráněné v rámci modelování. Pavoučí síť lze použít s transparentní nebo barevné také model liniové, materiály, v závislosti na kombinaci diskrétní vznikají na honosné účinky. Také, když aplikace akrylové jako materiál umístění modelu chováš. Hotové modely je umělé nehty. Uzavírá s těsnící vrstvy, například s vrchní nátěr. Po vytvrzení a úklid s vysavačem je hřebík pozice modelu vysokou a dlouhotrvající lesk a poškrábání a break důkaz uzavřena.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní