Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Nailart diamanty 3 x 6 mm - kamínky v mnoha barvách
Podrobnosti
+

Hřebík umění používané v hotových akrylové nebo gelové modelování diamanty 3 x 6 mm. Kónický tvar, který stále produkuje velmi zvláštní světelný odraz zajišťuje optimální podporu. Malé diamond jako kamínky jsou k dispozici v mnoha barvách a lze kombinovat s jinými hřebík umění dekorace.
Existuje několik metod k integraci Nailart diamanty 3 x 6 mm natrvalo do umělých nehtů. Tak lze vložit malé kamínky špičkou dolů do hmotnosti nebo stavební gel a lék podle materiálu s z. Případně díru lze vyjmout v konečném Modellagemasse. V těchto, je vložen hřebík umění diamant. Je důležité také, že tip v Modellagemasse sedí. Jako obvykle nehty umístění modelu k dispozici s povrchovou úpravou, která těsnění povrchu a zajišťuje trvalý lesk. Je důležité, že i diamanty, jakož i nehtového vyčistit potažené nebo zasunul do pochvy. Poslední dotek čistší poskytuje leštění a čištění nehtové ploténky.


Rozměry
+
0.03 Metry (m)
0.03 Metry (m)
0.012 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní