Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Fizz korálky pro moderní vzhled kaviár, malé kuličky na nehty
Podrobnosti
+

V nehtů není skoro nic, který neexistuje. Nové produkty jsou vždy populární a kdo je to první, zejména závidět. Naše NAIL-EON Fizz korálky uložíte sám sotva beneidenden oči. Kaviár efekt používejte i pro vaše nehty. Budete se divit, teď jistě co musí najít kaviár na nehty. Nic! Pouze efekt.

Novým trendem je jeho jméno. Kaviár není pouze exkluzivní pochoutka, také už je znám jako péče o textilie v boji proti vráskám. Proto tuto exkluzivitu je předurčeno pro nehty. Samozřejmě ne skutečné kaviár, ale malé kuličky, které způsobují přesně tento efekt.

Vytvořte jedinečné 3D efekt s naší Fizz korálky. Budete potřebovat barvu laku. Použití ve dvou vrstvách na hřebík. Nejlepší individuálně pracovat každý nehet tak, aby barva zasychá příliš rychle. Barva je ještě vlhké, posypeme odpovídající malé kuličky. Pokud jste probrali celý nehet, znovu stiskněte korálky a dejte suché nehty.

Použijte naše výrobky nejvyšší kvality pro vaše nejkrásnější výtvory umění nehet. Naše výrobky podléhají požadavkům evropských norem.

Rozměry
+
0.021 Metry (m)
0.038 Metry (m)
0.085 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní