Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nailart inlaye-pozlacené vložka pro jemné nehtový design
Podrobnosti
+

Jemná umělecká díla z pozlaceného kovu zákona nehtového designu elegantní a extravagantní ve stejnou dobu. Nailart dřevem je to krásně dekorovaný s malými kamínky a třpytivé. Vkladatelů v akrylové nebo gelové vrstvy jsou začleněny pro okázalý vzhled nehtů.
Zlaté lesklé Nail art vykládání z kategorie vkladatelů & piercing může být docela jednoduché. Předem nehtu je nastavena jako obvykle a základním nátěrem. Vložky jsou začleněny přímo do struktury vrstvy a jsou vhodné pro akrylové jako model vrstvy gelu. Pořadím jiného transparentní vrstvy drobné vkladatele je dobře chráněna uvnitř modelu umístění. To je také především extravagantní a elegantní. Poslední těsnící vrstva zajišťuje maximální ochranu a vysoký lesk. Akryl-jako model vrstvy gelu může být vybaven kabát top, který je odolný proti poškrábání a trvale zářící nehtové ploténky. Vysoce lesklý efekt u akrylové modelu prostřednictvím konečný lesk, lesk nebo rychlé dokončení zde poskytují požadované pevnosti nehtu.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní