Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
Hřebík umění lesk vlákna - pruhy pro třpytivý nehtový design
Podrobnosti
+

Vlákna třpytky na nehty nehty design značky nápadné a extravagantní oko catcher. Nehet umění třpytky vlákna - pruhy jsou začleněny do akrylové nebo gelové modelování a vytváření zajímavých efektů jako funkce dopadající světelné odrazy.

Pro aplikaci hřebík umění třpytky vlákna - pruhy přírodních nehtů je připraven jako obvykle. Na nehet, leštěné off naneste primer pak poskytuje primer pro odpovídající základní gel modelování. První vrstva gelu brání vyblednutí. Třpytky vlákna jsou přiřazeny k vrstvě potu, perfektní v požadované Barva a jednoduše toho lze dosáhnout například s pinzetou, případně pozlátko vlákna mohou být rozptýleny. Potom modelu umístění hřebíku jako obvykle je modelovat a uzavřena pro absolvování s krycí nátěr. Léčba s čisticí a lešticí zajišťuje maximální brilanci. Stejně jako v modelovací gel, mohou být začleněny pruhy v akryl. Jak je to analogové. Aceylnägel jsou zejména lesklé, když se konečně leštěné, vrstvu UV gelu lze použít jako těsnění zde.


Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní