Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Nail art pop pro prezentaci nebo cvičení v nehet designu
Podrobnosti
+

Tyto nail art Hůlka je připojena pro lepší manipulaci, objeví se skládají z tip. S těmito body pop lze v jednoduchý způsob a nelišila nehty vzory vytvářet a dát volnou ruku na jeho kreativitu. Prostřednictvím praxe a hodně kreativity Získejte nejlepší návrhy, ale praxe, byste vždy k jeho vlastní nehty. Modely nejsou vždy k dispozici. Proto jsi pop nejjednodušší způsob, jak naučit techniky modelování a rutinní dostat vás v nouzi nehtového designu.

Pro zákazníky nehet umění může být objeví také velmi praktické. Většina z nich zákazníci chtějí žádnou skutečnou představu, co jste chtěl tentokrát pro nail art. Body pop můžete jednoduše ukažte svým zákazníkům, hřebík umění. To usnadňuje rozhodnutí vzory nehty a zákazník obdrží jen ukazuje vhled do rozmanitosti nabídky.

Různé barvy může být reprezentován jako ještě lepší. Správná barva je obvykle jen opravdu viditelné, když gel nebo odpovídající gel lak a Akrylové barvy byly použity na tip.


Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní