Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Hřebík umění nehtové fólie lepící retro styl - dotek sedmdesátých
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

By se mělo dostat zvláštní design nehtu, nehty umění nehet film je vlastní nálepka - retro styl, ideálně hodí. Oslňující motivy v retro stylu conjure akcenty na hřebík, který je výborný jako chytač. Prostřednictvím nízká tloušťka fólie jej lze použít snadno v budově gelu nebo pod pečetí.
Práce s hřebík umění nehet fólie lepící - retro styl je velmi snadné. Hřebík se provádí jako obvykle, fólie mohou být začleněny buď do struktury gelu nebo lze vložit přímo pod vrchními nátěry. Čistý a suchý povrch je důležitá pro bezpečné uchopení Naiart štítku. Doporučujeme také mírně zdrsněte nehtové ploténky s vyrovnávací paměti. Naiart film je řez do správného tvaru, pinzetou motiv lze od dopravce médium pečlivě odstranit a na hřebík na požadované místo. Mírně stiskem fólie je pevná a může být chráněna pak vrstvy struktury gel nebo přímo přes těsnění. Z hotové nehty čističe nebo použití leštících olej zajišťuje dlouhou lesk.

Rozměry
+
0.006 Metry (m)
0.105 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní