Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Květiny nehtové nálepky obarví - romantické hřebík umění pro všechny nehty
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Květiny hřebík nálepky barevné může být jako Jednotlivé motivy nebo v kombinaci, která je ideální pro romantické modeláž v Zarovnejte hravý vzhled. Hřebík nálepky jsou samolepící a tedy velmi snadné použití. Malé samolepky pro přírodu jsou vhodné a Umělé nehty.

Aplikace nehtové nálepky květin je velmi snadno obarví a na Přírodní nehty stejně snadno možné jako na akrylové nebo gelové vrstvy modelu. Prostřednictvím motivy mohou snadno pinzetou z samolepící podklad Nosič fólie si a stejně snadno nalepit na nehtové ploténky. Podle Umístění samolepky lehkým zatlačením na pevně dodržovat hřebík. Pro Je důležité, že povrch nehtů je čisté a suché, dobrý úchop Květinové samolepky na přírodní nehty používají, doporučujeme použití jednoho Základní nátěr jako primer. Po vytvrzení a odstranění Hřebík nálepky lze okamžitě nastavit pocení vrstvy květin v jasných barvách a jsou nalepeny na. Motivy, dlouhé a jistý být odpovědný, bude Povrch je konečně uzavřen. Povrch je vhodný jako Těsnící gel clear kabát dokončení lze použít.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní