Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Kostry listy - extravagantní nehty umění inspirované povahy
Podrobnosti
+

List list kostry listy pro nail art jsou zcela unikátní a ideálně hodí pro vytvoření hřebík umění jiného druhu. Jemné struktury listu lze ve francouzském stylu nebo kombinovat s barevnými gely. A konečně tento organický hřebík umění je uzavřena a zůstává trvale tak jasné a trvalé.
Ukázkové listy bude použito, když gel na nehty, listem je nařezané na míru a do vlhkého gelu. Konstrukce je zcela zdarma, a - jako více neposedný vrstvy gelu nebo použít speciální gely, například s třpytky nebo perleťové efekty jsou také možné. Pokrok, nehet je jako obvykle tvoří podkladová gelu a stavební gel s primer. Před použitím obrazců, je vhodné aplikovat vrstvu stavební gel, aby se zabránilo zabarvení nehtů. Je hřebík umění gelové vrstvy včetně listu ztvrdlo, povrch je-li nutné další vrstvou gelu je pokryta. Uzavírací uzavírá modelování kostra rukou. Nejlepší kabát nebo těsnící gel poskytují nehtové ploténky s velkou nádherou a zajistí dlouhou životnost tohoto hřebík umění inspirované přírodou.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní